Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 015 000 Kč

1 802 850 Kč

1 803 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 980 000 Kč

1 830 000 Kč

1 087 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Tavíkovice, okres Znojmo

1 909 000 Kč

38 180 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Blansko - Olešná, okres Blansko

1 390 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Kozárov, okres Blansko

1 299 000 Kč

13 968 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²

Znojmo - Přímětice, okres Znojmo

1 802 900 Kč

51 511 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

1 090 000 Kč

1 662 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Hevlín 220, Hevlín

1 990 000 Kč

22 111 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 nemovitostí