Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Bystrc ev. č. 276, Brno

2 000 000 Kč

1 600 000 Kč

35 556 Kč/m2

Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²

Radějov ev. č. 38, Radějov

1 199 000 Kč

12 621 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 593 m²Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²

Prodej stavebního pozemku 593 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

1 838 300 Kč

3 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 950 000 Kč

23 780 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 575 000 Kč

39 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 755 m²Prodej stavebního pozemku 755 m²
Prodej stavebního pozemku 755 m²
Prodej stavebního pozemku 755 m²

Prodej stavebního pozemku 755 m²

Ruprechtov

1 690 000 Kč

2 238 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²

Kněždub 25, Kněždub

1 980 000 Kč

1 830 000 Kč

11 438 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4667 m²Prodej stavebního pozemku 4667 m²
Prodej stavebního pozemku 4667 m²
Prodej stavebního pozemku 4667 m²

Prodej stavebního pozemku 4667 m²

Velká nad Veličkou, okres Hodonín

1 200 000 Kč

257 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 nemovitostí