Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav, okres Znojmo

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 89 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 811 m²Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²

Prodej stavebního pozemku 811 m²

Nenkovice

1 890 000 Kč

1 250 000 Kč

1 541 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 810 m²Prodej stavebního pozemku 810 m²
Prodej stavebního pozemku 810 m²
Prodej stavebního pozemku 810 m²

Prodej stavebního pozemku 810 m²

Valtrovice, okres Znojmo

1 790 000 Kč

2 210 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 477 m²Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²

Prodej stavebního pozemku 477 m²

Kulířov, okres Blansko

1 390 000 Kč

2 914 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Kožušice, okres Vyškov

1 790 000 Kč

2 196 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 015 000 Kč

1 802 850 Kč

1 803 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 980 000 Kč

1 830 000 Kč

1 087 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

1 090 000 Kč

1 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 89 stavebních pozemků