Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

79 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 813 m²Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²

Prodej stavebního pozemku 813 m²

Únanov, okres Znojmo

2 450 000 Kč

2 190 000 Kč

2 694 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 217 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Podmyče, okres Znojmo

4 000 000 Kč

2 625 000 Kč

10 294 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Moravská Nová Ves, okres Břeclav

3 350 000 Kč

2 890 000 Kč

26 273 Kč/m2

Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²
Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²
Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²

Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²

Bítov 107, Bítov

3 500 000 Kč

2 800 000 Kč

20 741 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Šumná

2 900 000 Kč

2 890 000 Kč

41 884 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prosiměřice 6, Prosiměřice

3 393 600 Kč

2 545 200 Kč

30 665 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1379 m²Prodej stavebního pozemku 1379 m²
Prodej stavebního pozemku 1379 m²
Prodej stavebního pozemku 1379 m²

Prodej stavebního pozemku 1379 m²

Nad Haltýři, Moravský Krumlov

2 632 000 Kč

1 909 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²

Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín

3 200 000 Kč

2 200 000 Kč

7 719 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Mokrá-Horákov, okres Brno-venkov

2 340 000 Kč

29 250 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Malínky 16, Malínky

2 990 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 217 nemovitostí