Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

79 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Louka, okres Hodonín

2 290 000 Kč

10 409 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 217 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Újezd, okres Znojmo

2 700 000 Kč

27 000 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Brněnská 212/7, Drnholec

2 440 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 3119 m²Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Ráječko, okres Blansko

2 990 000 Kč

959 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²

Padělská 153, Moravský Písek

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²

Havlíčkova 398/10, Ivanovice na Hané

2 500 000 Kč

23 364 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Horní Kounice 30, Horní Kounice

2 600 000 Kč

23 423 Kč/m2

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Přátelství, Šitbořice

2 490 000 Kč

46 981 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 431 m²Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²

Prodej stavebního pozemku 431 m²

V Zahradách 173, Dolní Věstonice

2 370 000 Kč

5 499 Kč/m2

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Stupešice 31, Běhařovice

2 890 000 Kč

50 702 Kč/m2

1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 217 nemovitostí