Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

632 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2090 m²Prodej stavebního pozemku 2090 m²
Prodej stavebního pozemku 2090 m²
Prodej stavebního pozemku 2090 m²

Prodej stavebního pozemku 2090 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

3 600 000 Kč

1 722 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 937 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Husova, Drnholec

4 772 250 Kč

3 977 000 Kč

35 829 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

J. Palacha 2495/32, Břeclav

5 755 716 Kč

5 449 000 Kč

53 422 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²
Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²
Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²

Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²

Hostim, okres Znojmo

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

6 535 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1041 m²Prodej stavebního pozemku 1041 m²
Prodej stavebního pozemku 1041 m²
Prodej stavebního pozemku 1041 m²

Prodej stavebního pozemku 1041 m²

Hostim, okres Znojmo

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

2 392 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²

Bartošova 1276/10, Hodonín

Neveřejná cena

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²

Zahradní 907, Mutěnice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²

Zákoutí 28, Ostrovačice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej stavebního pozemku 1034 m²Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Milovice, okres Břeclav

4 030 000 Kč

3 990 000 Kč

3 859 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Louka, okres Blansko

1 890 000 Kč

13 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...111213...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 937 nemovitostí