Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

632 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Znojemská, Hrušovany nad Jevišovkou

3 090 000 Kč

2 990 000 Kč

57 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 936 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²

Dolní Loučky, okres Brno-venkov

12 900 000 Kč

11 750 000 Kč

69 118 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 1953 m²Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²

Prodej stavebního pozemku 1953 m²

U Sadů 207, Hlohovec

4 090 000 Kč

3 150 000 Kč

1 613 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Nový Šaldorf-Sedlešovice, okres Znojmo

Neveřejná cena

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Vlkošská 838, Vracov

11 135 250 Kč

10 605 000 Kč

34 544 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 497 m²Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²

Prodej stavebního pozemku 497 m²

U Řempa, Kobylnice

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

11 046 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Tyršova 3363/4, Hodonín

3 852 870 Kč

3 770 000 Kč

62 833 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Hornická 1095, Dubňany

3 399 990 Kč

3 249 990 Kč

52 419 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej stavebního pozemku 6037 m²Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Přítluky, okres Břeclav

15 258 750 Kč

11 990 000 Kč

1 986 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice, okres Hodonín

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...121314...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 936 nemovitostí