Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

633 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Příkop, Brno

7 590 000 Kč

151 800 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 957 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Chleborádova 28/5, Brno - Dolní Heršpice

15 790 000 Kč

80 152 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 96 m²Prodej bytu 4+kk 96 m²
Prodej bytu 4+kk 96 m²
Prodej bytu 4+kk 96 m²

Prodej bytu 4+kk 96 m²

Hodonice, okres Znojmo

Neveřejná cena

Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Hodonice, okres Znojmo

Neveřejná cena

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Hodonice, okres Znojmo

Neveřejná cena

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Vážany, okres Vyškov

7 350 000 Kč

20 646 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 699 m²Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²

Prodej stavebního pozemku 699 m²

Lažany, okres Blansko

4 500 000 Kč

6 438 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 98 m²Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²

Prodej bytu 3+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 98 m²Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²

Prodej bytu 2+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

1...161718...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 957 nemovitostí