Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

633 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

6 990 000 Kč

6 670 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 979 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Lysovice, okres Vyškov

8 590 000 Kč

82 596 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Polívkova, Brno

6 990 000 Kč

122 632 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 756 m²Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²

Prodej stavebního pozemku 756 m²

Březí, okres Břeclav

3 650 000 Kč

4 828 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Kravsko, okres Znojmo

3 354 880 Kč

30 224 Kč/m2

Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²
Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²
Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²

Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

Křížkovského, Brno

5 990 000 Kč

157 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Pohořelice - Nová Ves, okres Brno-venkov

5 290 000 Kč

88 167 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 462 m²Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²

Prodej stavebního pozemku 462 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 990 000 Kč

12 965 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Pražská sídl. 2404/2b, Znojmo

4 250 000 Kč

78 704 Kč/m2

1...171819...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 979 nemovitostí