Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

634 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Pražská sídl. 2404/2b, Znojmo

4 250 000 Kč

78 704 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 988 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Dukelských bojovníků 2821/127, Znojmo

3 575 000 Kč

61 638 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 178 m²Prodej domu 234 m², pozemek 178 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 178 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 178 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 178 m²

Nádražní 1077, Újezd u Brna

19 900 000 Kč

85 043 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Sklepní, Hrabětice

2 690 000 Kč

27 172 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Březina 517, Březina

13 490 000 Kč

124 907 Kč/m2

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Slunečná, Bzenec

12 990 000 Kč

43 300 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Národní třída, Hodonín

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

1 200 000 Kč

25 532 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Vondrákova 645/26, Brno - Bystrc

7 235 000 Kč

124 741 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Deštná, okres Blansko

3 990 000 Kč

25 414 Kč/m2

1...181920...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 988 nemovitostí