Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

635 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Šanov, okres Znojmo

3 252 000 Kč

2 695 000 Kč

2 029 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 989 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Mikulov, okres Břeclav

10 900 000 Kč

57 368 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Zelniska 937/11, Ivanovice na Hané

10 990 000 Kč

10 490 000 Kč

90 431 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sevastopolská 338/6, Brno - Starý Lískovec

7 840 000 Kč

7 500 000 Kč

107 143 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Erbenova, Znojmo

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

63 974 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 99 m²Prodej domu 170 m², pozemek 99 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 99 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 99 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 99 m²

Sladkovského, Brno

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1840 m²Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Františka Kňourka 878, Břeclav

3 900 000 Kč

2 120 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Božice, okres Znojmo

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Prodej chalupy 270 m², pozemek 615 m²Prodej chalupy 270 m², pozemek 615 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 615 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 615 m²

Prodej chalupy 270 m², pozemek 615 m²

Šakvická, Strachotín

Neveřejná cena

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Vrbice 246, Vrbice

3 489 100 Kč

129 226 Kč/m2

1...222324...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 989 nemovitostí