Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

637 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Vrbice 246, Vrbice

3 489 100 Kč

129 226 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 992 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Svat. Čecha, Hustopeče

4 490 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

21 329 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

13 690 000 Kč

12 690 000 Kč

41 471 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²

Hevlín 64, Hevlín

7 990 000 Kč

79 109 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 852 m²Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²

Prodej stavebního pozemku 852 m²

Květinová, Pohořelice

7 900 000 Kč

9 272 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 423 m²Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²

Prodej stavebního pozemku 423 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 300 000 Kč

5 437 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Jana Stříže 351, Rájec-Jestřebí - Jestřebí

12 900 000 Kč

12 290 000 Kč

97 540 Kč/m2

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Bohuslavice 4215, Kyjov

4 750 000 Kč

4 500 000 Kč

14 516 Kč/m2

Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²

Smetanova 831, Bučovice

12 500 000 Kč

63 776 Kč/m2

1...232425...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 992 nemovitostí