Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

636 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Mlékařská, Rousínov

6 990 000 Kč

127 091 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 996 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Mlékařská, Rousínov

4 990 000 Kč

89 107 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

6 990 000 Kč

2 597 Kč/m2

Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²

Oslnovice ev. č. 355, Oslnovice

3 590 000 Kč

2 950 000 Kč

70 238 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Šakvická 455, Zaječí

11 490 000 Kč

52 227 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Rakovecká 1068/71, Brno - Bystrc

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

83 246 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 633 m²Prodej stavebního pozemku 633 m²
Prodej stavebního pozemku 633 m²
Prodej stavebního pozemku 633 m²

Prodej stavebního pozemku 633 m²

Žádovice, okres Hodonín

Neveřejná cena

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Pravlov 253, Pravlov

10 500 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²

Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 090 000 Kč

151 481 Kč/m2

Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²

Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

1...262728...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 996 nemovitostí