Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

636 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 89 m²Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²

Prodej bytu 4+kk 89 m²

Dětkovice 27, Dětkovice

6 560 000 Kč

73 708 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 996 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 84 m²Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²

Prodej bytu 2+1 84 m²

Nádražní, Oslavany

5 410 000 Kč

64 405 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Šumná, okres Znojmo

2 890 000 Kč

41 884 Kč/m2

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Kyjovská, Dolní Bojanovice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1608 m²Prodej stavebního pozemku 1608 m²
Prodej stavebního pozemku 1608 m²
Prodej stavebního pozemku 1608 m²

Prodej stavebního pozemku 1608 m²

Znojmo, okres Znojmo

Neveřejná cena

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Jarošova, Znojmo

4 980 000 Kč

4 880 000 Kč

88 727 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Rosice u Brna

21 500 000 Kč

19 999 000 Kč

50 249 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 93 m²Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²

Prodej bytu 3+kk 93 m²

Nádražní 1598, Dubňany

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

67 634 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 189 m²Prodej stavebního pozemku 189 m²
Prodej stavebního pozemku 189 m²
Prodej stavebního pozemku 189 m²

Prodej stavebního pozemku 189 m²

Tkalcovská, Znojmo

4 490 000 Kč

23 757 Kč/m2

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Jiráskova 498, Slavkov u Brna

14 990 000 Kč

14 490 000 Kč

50 664 Kč/m2

1...252627...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 996 nemovitostí