Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

635 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Jevišovka 237, Jevišovka

7 990 000 Kč

32 218 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 989 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Veverské Knínice, okres Brno-venkov

5 490 000 Kč

44 274 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²

Brod nad Dyjí, okres Břeclav

5 990 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Na Rybízárně 597/5, Brno - Ivanovice

24 900 000 Kč

116 901 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

tř. Dukelských hrdinů 1109/6, Hodonín

3 849 000 Kč

87 797 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Přátelství, Šitbořice

2 490 000 Kč

46 981 Kč/m2

Prodej domu 259.3 m²Prodej domu 259.3 m²
Prodej domu 259.3 m²
Prodej domu 259.3 m²

Prodej domu 259.3 m²

Sídlištní 3813/35, Hodonín

13 461 537 Kč

51 915 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Bezručova 75/12, Brno - Staré Brno

10 500 000 Kč

131 250 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Hrubšice 59, Ivančice

7 790 000 Kč

62 320 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

1...414243...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 989 nemovitostí