Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

632 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 955 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Morkůvky 1, Morkůvky

8 995 000 Kč

7 999 000 Kč

56 730 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Bystrc ev. č. 276, Brno

2 000 000 Kč

1 600 000 Kč

35 556 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²

Divišova 986/21, Blansko

10 600 000 Kč

92 982 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Zelnice, Velké Pavlovice

2 800 000 Kč

17 722 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Lačňák
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Marek Lačňák

Marek Lačňák

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Na Valtické 657/43, Břeclav - Charvátská Nová Ves

3 450 000 Kč

50 735 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Popovice, okres Brno-venkov

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1648 m²Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²
Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Prodej stavebního pozemku 1648 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 292 704 Kč

1 998 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

3 294 702 Kč

1 998 Kč/m2

1...484950...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 955 nemovitostí