Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

632 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1156 m²Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Viničné Šumice, okres Brno-venkov

2 309 688 Kč

1 998 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 952 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Břízová 271, Moravský Krumlov

6 090 000 Kč

76 125 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²

Rovečínská 421, Olešnice

4 650 000 Kč

31 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 238 m²Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²

Prodej domu 238 m²

Medlov, Brno-venkov

11 690 000 Kč

49 118 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1617 m²Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Moravský Krumlov, okres Znojmo

5 100 018 Kč

3 154 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²

Lipová 929, Valtice

10 499 000 Kč

45 648 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 4+1 125 m²Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²

Prodej bytu 4+1 125 m²

Palackého 2957/45, Hodonín

5 700 000 Kč

5 490 000 Kč

43 920 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Bezručova 694/21, Brno - Staré Brno

8 500 000 Kč

130 769 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 166 m²Prodej domu 166 m²
Prodej domu 166 m²
Prodej domu 166 m²

Prodej domu 166 m²

Kelčany

8 376 716 Kč

50 462 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²

Dlouhá, Vracov

10 500 000 Kč

9 500 000 Kč

59 748 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...495051...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 952 nemovitostí