Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

632 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 164 m²

Dubňany, okres Hodonín

7 990 000 Kč

57 899 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 937 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 695 m²

Radějov ev. č. 38, Radějov

1 199 000 Kč

12 621 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3623 m²Prodej stavebního pozemku 3623 m²
Prodej stavebního pozemku 3623 m²
Prodej stavebního pozemku 3623 m²

Prodej stavebního pozemku 3623 m²

Bučovice, okres Vyškov

17 900 000 Kč

4 941 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1300 m²

Holešín 41, Rájec-Jestřebí

5 726 700 Kč

5 200 000 Kč

43 333 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej stavebního pozemku 1103 m²Prodej stavebního pozemku 1103 m²
Prodej stavebního pozemku 1103 m²
Prodej stavebního pozemku 1103 m²

Prodej stavebního pozemku 1103 m²

Na Výhoně, Hodonín

Neveřejná cena

Realitní makléř: Marek Lačňák
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Marek Lačňák

Marek Lačňák

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 3002 m²Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Úsuší, okres Brno-venkov

6 850 000 Kč

2 282 Kč/m2

Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

13, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 21096 m²Prodej stavebního pozemku 21096 m²
Prodej stavebního pozemku 21096 m²
Prodej stavebního pozemku 21096 m²

Prodej stavebního pozemku 21096 m²

Brno, okres Brno-město

Neveřejná cena

Prodej domu 129 m²Prodej domu 129 m²
Prodej domu 129 m²
Prodej domu 129 m²

Prodej domu 129 m²

Sc. Viatora 1363/49, Hodonín

7 490 000 Kč

58 062 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej domu 240 m²Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²

Prodej domu 240 m²

Chodská, Břeclav

Neveřejná cena

1...515253...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 937 nemovitostí