Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj

632 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²
Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²
Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²

Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²

Luleč, Luleč

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 936 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1210 m²Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²
Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Prodej stavebního pozemku 1210 m²

Vanovice, okres Blansko

2 150 000 Kč

1 777 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Rybníky 134, Rybníky

10 990 000 Kč

99 909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1050 m²Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Vyškov, okres Vyškov

3 412 500 Kč

3 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2156 m²Prodej stavebního pozemku 2156 m²
Prodej stavebního pozemku 2156 m²
Prodej stavebního pozemku 2156 m²

Prodej stavebního pozemku 2156 m²

Kanice, okres Brno-venkov

8 920 000 Kč

4 137 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nebovidy, okres Brno-venkov

12 890 000 Kč

11 490 000 Kč

135 176 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2015 m²Prodej stavebního pozemku 2015 m²
Prodej stavebního pozemku 2015 m²
Prodej stavebního pozemku 2015 m²

Prodej stavebního pozemku 2015 m²

Hodonín

6 990 000 Kč

3 469 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 3+kk 100 m²Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²

Prodej bytu 3+kk 100 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

14 350 000 Kč

143 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

9 627 000 Kč

145 864 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 82 m²Prodej bytu 4+kk 82 m²
Prodej bytu 4+kk 82 m²
Prodej bytu 4+kk 82 m²

Prodej bytu 4+kk 82 m²

Havlíčkova, Brno

13 950 000 Kč

10 900 000 Kč

132 927 Kč/m2

1...525354...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 936 nemovitostí