Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 495 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 150 m²Prodej bytu 4+1 150 m²
Prodej bytu 4+1 150 m²
Prodej bytu 4+1 150 m²

Prodej bytu 4+1 150 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

4 500 000 Kč

30 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 286 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Puškinova 98, Liberec XXIV-Pilínkov

3 599 000 Kč

3 200 000 Kč

51 613 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1500 m²Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Štěnovický Borek, okres Plzeň-město

4 680 000 Kč

4 250 000 Kč

2 833 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1260 m²Prodej stavebního pozemku 1260 m²
Prodej stavebního pozemku 1260 m²
Prodej stavebního pozemku 1260 m²

Prodej stavebního pozemku 1260 m²

Mokrouše, okres Plzeň-město

4 410 000 Kč

3 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

třída T. G. Masaryka 1069, Mladá Boleslav III

4 000 000 Kč

80 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Na Stachově, Tatce

3 960 000 Kč

4 950 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Jirchářská, Vimperk

3 450 000 Kč

3 186 000 Kč

59 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2694 m²Prodej stavebního pozemku 2694 m²
Prodej stavebního pozemku 2694 m²
Prodej stavebního pozemku 2694 m²

Prodej stavebního pozemku 2694 m²

Řeka, Frýdek-Místek

4 700 000 Kč

1 745 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

13, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 2601 m²Prodej stavebního pozemku 2601 m²
Prodej stavebního pozemku 2601 m²
Prodej stavebního pozemku 2601 m²

Prodej stavebního pozemku 2601 m²

Katovice, okres Strakonice

4 500 000 Kč

1 730 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...131132133...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 286 nemovitostí