Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 495 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Masarykova 82, Tlumačov

5 990 000 Kč

4 200 000 Kč

23 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 285 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 849 m²Prodej stavebního pozemku 849 m²
Prodej stavebního pozemku 849 m²
Prodej stavebního pozemku 849 m²

Prodej stavebního pozemku 849 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

3 650 700 Kč

4 300 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Hošťálkovy 88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Dolní Slověnice 11, Lišov

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 796 m²Prodej stavebního pozemku 796 m²
Prodej stavebního pozemku 796 m²
Prodej stavebního pozemku 796 m²

Prodej stavebního pozemku 796 m²

Kasárenská, Opatovice nad Labem

4 250 000 Kč

5 339 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Nová Ves, okres Rychnov nad Kněžnou

4 200 000 Kč

3 950 000 Kč

28 214 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²

Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²

Velký Hlavákov 11, Valeč

5 800 000 Kč

4 500 000 Kč

15 101 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej stavebního pozemku 936 m²Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²

Prodej stavebního pozemku 936 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

3 978 000 Kč

4 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1231 m²Prodej stavebního pozemku 1231 m²
Prodej stavebního pozemku 1231 m²
Prodej stavebního pozemku 1231 m²

Prodej stavebního pozemku 1231 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

3 990 000 Kč

3 241 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1217 m²Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 746 000 Kč

3 900 Kč/m2

1...132133134...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 285 nemovitostí