Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 494 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1050 m²Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Vyškov, okres Vyškov

3 412 500 Kč

3 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 267 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Dobřenice 36, Dobřenice

3 950 000 Kč

11 254 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Mezihoří 531, Zlín

4 100 000 Kč

3 500 000 Kč

29 412 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Třemešné 63, Třemešné

3 100 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Vrázova 1560/6, Karlovy Vary

7 200 000 Kč

4 999 999 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

4 430 000 Kč

130 294 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²
Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²
Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²

Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²

Hrusice, okres Praha-východ

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

57 564 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Benešov nad Černou, okres Český Krumlov

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej bytu 4+1 154 m²Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²

Prodej bytu 4+1 154 m²

Sadová 956/28, Karlovy Vary

5 700 000 Kč

4 850 000 Kč

31 494 Kč/m2

Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

9, Tochovice

4 990 000 Kč

31 188 Kč/m2

1...134135136...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 267 nemovitostí