Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 495 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 88 m²Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²

Prodej bytu 4+1 88 m²

Textilní, Semily

4 195 000 Kč

47 670 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 278 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 28 m²Prodej bytu 2+kk 28 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m²

Prodej bytu 2+kk 28 m²

Jungmannova, Polná

3 400 000 Kč

121 429 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²

Dolní Vilémovice 44, Dolní Vilémovice

4 000 000 Kč

3 980 000 Kč

32 623 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej bytu 2+1 74 m²Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²

Prodej bytu 2+1 74 m²

Václavická 1277, Náchod - Staré Město nad Metují

3 550 000 Kč

3 390 000 Kč

45 811 Kč/m2

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

U Zastávky 260, Uherský Brod - Havřice

4 650 000 Kč

27 353 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Vlčí jáma 367, Zbiroh

5 890 000 Kč

4 490 000 Kč

34 806 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 70 m²Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²

Prodej bytu 2+1 70 m²

Sídl. Škorna 1221, Vodňany II

4 350 000 Kč

62 143 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Sazovice 153, Sazovice

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

22 188 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²

Hradní, Nový Hrádek

3 299 000 Kč

31 419 Kč/m2

1...133134135...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 278 nemovitostí