Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 495 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 20723 m²Prodej stavebního pozemku 20723 m²
Prodej stavebního pozemku 20723 m²
Prodej stavebního pozemku 20723 m²

Prodej stavebního pozemku 20723 m²

Mikulovice, okres Znojmo

7 253 050 Kč

4 500 000 Kč

217 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 244 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Školská 310, Sázava

4 350 000 Kč

70 161 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Malecká 1175, Chrudim IV

4 490 000 Kč

60 676 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Benešovo náměstí 2473, Pardubice - Zelené Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²

Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²

Dolní Vysoké 21, Úštěk

4 900 000 Kč

6 125 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Jiráskovo nábř. 1823, Písek - Budějovické Předměstí

4 200 000 Kč

66 667 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

České Budějovice, České Budějovice 3, Kubatova

4 990 000 Kč

89 107 Kč/m2

Populární

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Dolní 361, Ostrožská Nová Ves

4 550 000 Kč

47 895 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Cholevova, Ostrava

3 100 000 Kč

73 810 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 972 m²Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²

Prodej stavebního pozemku 972 m²

Sány, okres Nymburk

3 402 000 Kč

3 500 Kč/m2

1...789...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 244 nemovitostí