Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 492 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 241 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Panelová 981/4, Ostrava - Poruba

3 290 000 Kč

64 510 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56.5 m²Prodej bytu 2+1 56.5 m²
Prodej bytu 2+1 56.5 m²
Prodej bytu 2+1 56.5 m²

Prodej bytu 2+1 56.5 m²

Mlýnská 743/19, Ivanovice na Hané

3 090 000 Kč

54 690 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej bytu 2+kk 49.8 m²Prodej bytu 2+kk 49.8 m²
Prodej bytu 2+kk 49.8 m²
Prodej bytu 2+kk 49.8 m²

Prodej bytu 2+kk 49.8 m²

Staroměstská 2769/10, České Budějovice 3

4 990 000 Kč

100 201 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej stavebního pozemku 856 m²Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²

Prodej stavebního pozemku 856 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 950 000 Kč

4 614 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Horní 107, Hůry

4 700 000 Kč

4 670 000 Kč

48 646 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Populární

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Gorazdovo nám., Olomouc

3 700 000 Kč

3 200 000 Kč

80 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 939 m²Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²

Prodej stavebního pozemku 939 m²

Kouřim, okres Kolín

3 620 000 Kč

3 520 000 Kč

3 749 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Zahradní 563, Dobřany

4 499 000 Kč

3 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1943 m²Prodej stavebního pozemku 1943 m²
Prodej stavebního pozemku 1943 m²
Prodej stavebního pozemku 1943 m²

Prodej stavebního pozemku 1943 m²

Příbor, okres Nový Jičín

3 300 000 Kč

1 698 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1...8910...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 241 nemovitostí