Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 839 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 84 m²Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²

Prodej bytu 3+kk 84 m²

Suchovrbenské nám. 2724/7, České Budějovice 5

9 490 000 Kč

8 290 000 Kč

98 690 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 346 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²

Boženy Němcové, Stříbro

6 299 000 Kč

43 144 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 191 m²

Podskalí, Jablonec nad Nisou

9 500 000 Kč

6 950 000 Kč

31 881 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²

Hamr na Jezeře, okres Česká Lípa

8 990 000 Kč

8 250 000 Kč

17 704 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²

Zahradní 1258, Ledeč nad Sázavou - Horní Ledeč

8 990 000 Kč

7 990 000 Kč

44 637 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

6 683 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Nazaret, Čáslav

9 900 000 Kč

31 230 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²

Věcov, okres Žďár nad Sázavou

5 990 000 Kč

5 750 000 Kč

18 082 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Zašová 96, Zašová

6 390 000 Kč

5 700 000 Kč

28 500 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²

Březová 2267/14, Aš

7 700 000 Kč

36 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
1...343536...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 346 nemovitostí