Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 840 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²

Labská Stráň 7, Labská Stráň

7 990 000 Kč

6 490 000 Kč

18 543 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 349 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Bavoryně, okres Beroun

6 931 950 Kč

5 550 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 823 m²Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²

Prodej stavebního pozemku 823 m²

Těptín

7 390 000 Kč

8 979 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Plukovníka Malého 1856/3, České Budějovice 2

8 490 000 Kč

8 200 000 Kč

117 143 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 540 m²Prodej stavebního pozemku 540 m²
Prodej stavebního pozemku 540 m²
Prodej stavebního pozemku 540 m²

Prodej stavebního pozemku 540 m²

bratranců Veverkových 45, Praha

11 497 000 Kč

9 900 000 Kč

18 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Valašská Polanka 286, Valašská Polanka

5 499 000 Kč

27 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice, okres Hodonín

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

8 980 000 Kč

8 480 000 Kč

107 342 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej stavebního pozemku 1833 m²Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Paseky 681, Želechovice nad Dřevnicí

6 814 600 Kč

6 290 400 Kč

3 432 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Slup, okres Znojmo

9 845 000 Kč

8 700 000 Kč

43 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...353637...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 349 nemovitostí