Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 842 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Slup, okres Znojmo

9 845 000 Kč

8 700 000 Kč

43 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 348 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Nádražní 594, Bučovice

15 990 000 Kč

10 000 000 Kč

14 577 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²

Nová Olešná 14, Nová Olešná

10 490 000 Kč

7 990 000 Kč

89 775 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Břest 61, Břest

5 990 000 Kč

5 699 000 Kč

25 905 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Blanická 81, Postupice

5 779 800 Kč

84 997 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej stavebního pozemku 2978 m²Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Mělník, okres Mělník

5 491 432 Kč

1 844 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Hostomice, okres Teplice

6 900 000 Kč

6 190 000 Kč

23 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej stavebního pozemku 1141 m²Prodej stavebního pozemku 1141 m²
Prodej stavebního pozemku 1141 m²
Prodej stavebního pozemku 1141 m²

Prodej stavebního pozemku 1141 m²

Polepy, okres Kolín

5 590 900 Kč

5 390 000 Kč

4 724 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej domu 238 m², pozemek 2377 m²Prodej domu 238 m², pozemek 2377 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 2377 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 2377 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 2377 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

6 750 000 Kč

5 100 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Velešovice

6 499 000 Kč

5 900 000 Kč

95 161 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
1...363738...185

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 348 nemovitostí