Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

73 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 46 m²Prodej bytu 3+kk 46 m²
Prodej bytu 3+kk 46 m²
Prodej bytu 3+kk 46 m²

Prodej bytu 3+kk 46 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

4 657 500 Kč

101 250 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 38 m²Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²

Prodej bytu 2+1 38 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

3 016 000 Kč

79 368 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Komenského 315, Vamberk

3 590 000 Kč

89 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

4 243 500 Kč

77 155 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej stavebního pozemku 1723 m²Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Vítězná, okres Trutnov

3 550 000 Kč

2 060 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Pašťalkova 324, Velké Poříčí

5 250 000 Kč

5 000 000 Kč

23 810 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Deštné v Orlických horách 440, Deštné v Orlických horách

5 199 000 Kč

4 690 000 Kč

151 290 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²

Palackého 65, Nechanice

4 900 000 Kč

4 600 000 Kč

34 074 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²

Příčná 179, Broumov - Nové Město

3 900 000 Kč

3 150 000 Kč

27 391 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Deštné v Orlických horách 336, Deštné v Orlických horách

3 900 000 Kč

47 561 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí