Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

73 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 863 m²Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²

Prodej stavebního pozemku 863 m²

Mžany, okres Hradec Králové

3 100 000 Kč

3 592 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2066 m²Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Lužec nad Cidlinou, okres Hradec Králové

3 750 000 Kč

1 815 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Skuhrov nad Bělou 41, Skuhrov nad Bělou

4 390 000 Kč

47 717 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Mladé Buky 380, Mladé Buky

4 990 000 Kč

55 444 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 66 m²Prodej bytu 4+1 66 m²
Prodej bytu 4+1 66 m²
Prodej bytu 4+1 66 m²

Prodej bytu 4+1 66 m²

Na Zavadilce, Jaroměř

4 700 000 Kč

71 212 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 91 m²Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²

Prodej bytu 4+1 91 m²

Kuks, okres Trutnov

4 100 000 Kč

45 055 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Dukelská, Vrchlabí

3 690 000 Kč

72 353 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7007 m²Prodej stavebního pozemku 7007 m²
Prodej stavebního pozemku 7007 m²
Prodej stavebního pozemku 7007 m²

Prodej stavebního pozemku 7007 m²

Pec pod Sněžkou, okres Trutnov

4 690 000 Kč

669 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 819 m²Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²

Prodej stavebního pozemku 819 m²

Solnice, Rychnov nad Kněžnou

3 302 100 Kč

4 032 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí