Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

73 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1012 m²Prodej stavebního pozemku 1012 m²
Prodej stavebního pozemku 1012 m²
Prodej stavebního pozemku 1012 m²

Prodej stavebního pozemku 1012 m²

Solnice, Rychnov nad Kněžnou

4 054 800 Kč

4 007 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 763 m²Prodej stavebního pozemku 763 m²
Prodej stavebního pozemku 763 m²
Prodej stavebního pozemku 763 m²

Prodej stavebního pozemku 763 m²

Solnice, Rychnov nad Kněžnou

3 083 700 Kč

4 042 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 757 m²Prodej stavebního pozemku 757 m²
Prodej stavebního pozemku 757 m²
Prodej stavebního pozemku 757 m²

Prodej stavebního pozemku 757 m²

Solnice, Rychnov nad Kněžnou

3 060 300 Kč

4 043 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 862 m²Prodej stavebního pozemku 862 m²
Prodej stavebního pozemku 862 m²
Prodej stavebního pozemku 862 m²

Prodej stavebního pozemku 862 m²

Solnice, Rychnov nad Kněžnou

3 469 800 Kč

4 025 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5827 m²Prodej stavebního pozemku 5827 m²
Prodej stavebního pozemku 5827 m²
Prodej stavebního pozemku 5827 m²

Prodej stavebního pozemku 5827 m²

Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

5 490 000 Kč

4 999 999 Kč

858 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Pavlišov 44, Náchod

4 250 000 Kč

3 900 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Horská 142, Vrchlabí

4 700 000 Kč

4 250 000 Kč

98 837 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 949 m²Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²

Prodej stavebního pozemku 949 m²

Nechanice, okres Hradec Králové

4 965 000 Kč

4 865 000 Kč

5 126 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Trutnov, okres Trutnov

3 907 800 Kč

3 904 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

nábřeží Benešovo 1513, Dvůr Králové nad Labem

4 590 000 Kč

3 490 000 Kč

45 921 Kč/m2

1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí