Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj

280 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 949 m²Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²

Prodej stavebního pozemku 949 m²

Nechanice, okres Hradec Králové

4 965 000 Kč

4 865 000 Kč

5 126 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 540 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej atypického bytu 79 m²Prodej atypického bytu 79 m²
Prodej atypického bytu 79 m²
Prodej atypického bytu 79 m²

Prodej atypického bytu 79 m²

Čistá v Krkonoších 50, Černý Důl

9 880 000 Kč

125 063 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Trutnov, okres Trutnov

3 907 800 Kč

3 904 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2749 m²Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Chvaleč, okres Trutnov

2 749 000 Kč

2 100 000 Kč

764 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2045 m²Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Slatina nad Zdobnicí, okres Rychnov nad Kněžnou

2 490 000 Kč

2 190 000 Kč

1 071 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

nábřeží Benešovo 1513, Dvůr Králové nad Labem

4 590 000 Kč

3 490 000 Kč

45 921 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Jungmannova 1389/15, Hradec Králové - Pražské Předměstí

5 700 000 Kč

80 282 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Bohuslavice 203, Bohuslavice

4 600 000 Kč

19 247 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

1...141516...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 540 nemovitostí