Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj

284 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 538 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²

Libunec 29, Libuň

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1218 m²Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²

Prodej domu, pozemek 1218 m²

Lično, Lično

8 500 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Drtinova 313/53, Hradec Králové - Svobodné Dvory

7 500 000 Kč

66 964 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 595 000 Kč

63 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rodov 45, Smiřice

3 950 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

třída Edvarda Beneše, Nový Hradec Králové, Hradec Králové

7 800 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²

Nevratice, okres Jičín

5 800 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Skuhrov nad Bělou, okres Rychnov nad Kněžnou

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Realitní makléř: Adam Zavadil
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Adam Zavadil

Adam Zavadil

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1...151617...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 538 nemovitostí