Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj

294 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2437 m²Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Za Zbrojnicí, Trutnov

5 900 000 Kč

2 421 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2066 m²Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Lužec nad Cidlinou, okres Hradec Králové

3 750 000 Kč

1 815 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

U Vodojemu ev. č. 121, Náchod

2 999 000 Kč

3 574 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²

Kvasiny 196, Kvasiny

6 130 000 Kč

5 999 000 Kč

88 221 Kč/m2

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Slatina nad Úpou, Slatina nad Úpou

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

34 946 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Skuhrov nad Bělou 41, Skuhrov nad Bělou

4 390 000 Kč

47 717 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 744 m²Prodej stavebního pozemku 744 m²
Prodej stavebního pozemku 744 m²
Prodej stavebního pozemku 744 m²

Prodej stavebního pozemku 744 m²

Kvasiny

1 852 560 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 735 m²Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²

Prodej stavebního pozemku 735 m²

Kvasiny

1 830 150 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Kvasiny

1 996 980 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 727 m²Prodej stavebního pozemku 727 m²
Prodej stavebního pozemku 727 m²
Prodej stavebního pozemku 727 m²

Prodej stavebního pozemku 727 m²

Kvasiny

1 810 230 Kč

2 490 Kč/m2

1...789...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 nemovitostí