Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj

294 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 742 m²Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²

Prodej stavebního pozemku 742 m²

Kvasiny

1 847 580 Kč

2 490 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Kvasiny

1 932 240 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 87 m²Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²

Prodej bytu 5+1 87 m²

Struha 863, Vamberk

5 490 000 Kč

63 103 Kč/m2

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Horská 188, Hostinné

5 998 000 Kč

22 297 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Vrchlického, Hradec Králové

6 590 000 Kč

91 528 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Pec pod Sněžkou 315, Pec pod Sněžkou

10 900 000 Kč

145 333 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 101 m²Prodej bytu 4+kk 101 m²
Prodej bytu 4+kk 101 m²
Prodej bytu 4+kk 101 m²

Prodej bytu 4+kk 101 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

16 000 000 Kč

158 416 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

10 000 000 Kč

147 059 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Lužany, okres Jičín

1 912 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5228 m²Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Železnice, okres Jičín

7 500 000 Kč

1 435 Kč/m2

1...8910...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 nemovitostí