Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Karla Čapka 1133, Lomnice nad Popelkou

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

43 919 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 713 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Vrchlického, Doksy

3 300 000 Kč

58 929 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Benešov u Semil 217, Benešov u Semil

4 499 000 Kč

4 200 000 Kč

19 091 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

2 500 000 Kč

39 683 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 150 m²Prodej bytu 4+1 150 m²
Prodej bytu 4+1 150 m²
Prodej bytu 4+1 150 m²

Prodej bytu 4+1 150 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

4 500 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Puškinova 98, Liberec XXIV-Pilínkov

3 599 000 Kč

3 200 000 Kč

51 613 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1217 m²Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 746 000 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 88 m²Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²

Prodej bytu 4+1 88 m²

Textilní, Semily

4 195 000 Kč

47 670 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Poniklá 16, Poniklá

2 890 000 Kč

2 098 000 Kč

10 490 Kč/m2

Prodej domu 152 m²Prodej domu 152 m²
Prodej domu 152 m²
Prodej domu 152 m²

Prodej domu 152 m²

Vávrova, Lomnice nad Popelkou

2 500 000 Kč

16 447 Kč/m2

1...91011...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 713 nemovitostí