Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 160 m²Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²

Prodej chalupy 160 m²

Bozkov, Semily

1 990 000 Kč

12 438 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 713 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Ralsko, okres Česká Lípa

1 990 000 Kč

58 529 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Poniklá 275, Poniklá

2 880 000 Kč

48 814 Kč/m2

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Chlum, okres Česká Lípa

4 400 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

789 000 Kč

11 271 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Lesní stezka, Jablonec nad Nisou

4 099 000 Kč

89 109 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na Vršku, Jablonec nad Nisou

2 190 000 Kč

50 930 Kč/m2

Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Českolipská 37, Osečná - Lázně Kundratice

4 980 000 Kč

9 960 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Gagarinova 784/46, Liberec VI-Rochlice

4 790 000 Kč

60 633 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Zahradní, Česká Lípa

3 300 000 Kč

47 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
1...567...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 713 nemovitostí