Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

63 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1358 m²Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Dlouhá, Liberec

4 450 000 Kč

3 999 000 Kč

2 945 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 385 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3361 m²Prodej stavebního pozemku 3361 m²
Prodej stavebního pozemku 3361 m²
Prodej stavebního pozemku 3361 m²

Prodej stavebního pozemku 3361 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

4 800 000 Kč

1 428 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rychtářská 616/9, Liberec XIV-Ruprechtice

4 950 000 Kč

4 650 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Zlatá výšina 466, Hrádek nad Nisou

4 500 000 Kč

4 199 000 Kč

69 983 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Jáchymovská 253/5, Liberec X-Františkov

4 390 000 Kč

3 999 000 Kč

76 904 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

5 250 000 Kč

4 790 000 Kč

54 432 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Sídliště 529, Hejnice

3 100 000 Kč

63 265 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Jiřetín pod Bukovou 108, Jiřetín pod Bukovou

4 498 000 Kč

3 808 000 Kč

100 211 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6705 m²Prodej stavebního pozemku 6705 m²
Prodej stavebního pozemku 6705 m²
Prodej stavebního pozemku 6705 m²

Prodej stavebního pozemku 6705 m²

Hrubá Skála, okres Semily

5 022 045 Kč

4 016 295 Kč

599 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

3 300 000 Kč

73 333 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 385 nemovitostí