Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

227 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Chlum, okres Česká Lípa

4 400 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 482 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

789 000 Kč

11 271 Kč/m2

Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Újezd 32, Jestřebí

18 500 000 Kč

70 342 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Markova 1404/12, Liberec XIV-Ruprechtice

14 500 000 Kč

126 087 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

8 550 000 Kč

142 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Lesní stezka, Jablonec nad Nisou

4 099 000 Kč

89 109 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sněhurčina 674/1, Liberec XV-Starý Harcov

5 400 000 Kč

77 143 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na Vršku, Jablonec nad Nisou

2 190 000 Kč

50 930 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Nová Ves, okres Liberec

10 700 000 Kč

86 992 Kč/m2

Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Českolipská 37, Osečná - Lázně Kundratice

4 980 000 Kč

9 960 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
1...111213...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 482 nemovitostí