Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

, Brniště

2 990 000 Kč

2 770 000 Kč

35 063 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Harrachov, okres Jablonec nad Nisou

8 900 000 Kč

7 900 000 Kč

131 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Nový Svět 699, Harrachov

5 390 000 Kč

4 990 000 Kč

138 611 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej bytu 4+kk 84 m²Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²

Prodej bytu 4+kk 84 m²

Jizerská, Liberec

10 753 750 Kč

128 021 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Jizerská, Liberec

10 642 500 Kč

125 206 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Jizerská, Liberec

7 282 500 Kč

132 409 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2518 m²Prodej stavebního pozemku 2518 m²
Prodej stavebního pozemku 2518 m²
Prodej stavebního pozemku 2518 m²

Prodej stavebního pozemku 2518 m²

Světelská 164, Liberec

20 750 000 Kč

12 590 000 Kč

5 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Příšovice, Liberec

3 599 000 Kč

58 048 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová
Prodej chalupy 320 m², pozemek 41078 m²Prodej chalupy 320 m², pozemek 41078 m²
Prodej chalupy 320 m², pozemek 41078 m²
Prodej chalupy 320 m², pozemek 41078 m²

Prodej chalupy 320 m², pozemek 41078 m²

Horní Dušnice 25, Jablonec nad Jizerou

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Luční 462, Semily - Podmoklice

3 650 000 Kč

3 190 000 Kč

52 295 Kč/m2

1...21222324

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí