Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

174 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Zednická, Poruba, Ostrava

3 825 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Kylešovská 746/33, Opava - Předměstí

3 600 000 Kč

57 143 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Opavská 1128/60, Ostrava - Poruba

3 390 000 Kč

58 448 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

U Sýpky, Ostrava

4 500 000 Kč

40 909 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Zimmlerova 2999/27, Ostrava - Zábřeh

3 200 000 Kč

74 419 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

4 990 000 Kč

51 979 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Jana Škody, Ostrava

4 290 000 Kč

68 563 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Komenského, Ostrava

4 599 000 Kč

71 859 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Odry, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²

Odry, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

1...111213...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 nemovitostí