Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

174 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Průjezdní 1236/14, Horní Suchá

4 875 000 Kč

4 495 000 Kč

25 686 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 649 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

4 550 000 Kč

3 984 200 Kč

2 200 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Jugoslávská 2849/59, Ostrava - Zábřeh

4 290 000 Kč

72 712 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Arbesova, Ostrava

3 800 000 Kč

60 317 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Dostojevského 2132/24, Opava - Předměstí

4 480 000 Kč

58 947 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Josefa Skupy, Poruba, Ostrava

3 460 000 Kč

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Aloise Gavlase, Ostrava

3 580 000 Kč

49 041 Kč/m2

Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Větřkovice, okres Opava

4 290 000 Kč

8 632 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 779 m²Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²

Prodej domu, pozemek 779 m²

Československé armády, Michálkovice, Ostrava

4 700 000 Kč

1...101112...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 649 nemovitostí