Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

174 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Bajkalská 1273/5, Ostrava - Poruba

3 200 000 Kč

88 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 649 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Plzeňská, Ostrava

3 590 000 Kč

67 736 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 895 m²Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²

Prodej stavebního pozemku 895 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

4 050 000 Kč

3 800 000 Kč

4 246 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hrabyně, okres Opava

3 990 000 Kč

62 344 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Jižní 2278/4, Ostrava - Zábřeh

3 500 000 Kč

68 627 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, okres Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Horní Město, okres Bruntál

3 490 000 Kč

17 450 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Aleše Hrdličky, Ostrava

4 499 000 Kč

71 413 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Karlovice, okres Bruntál

4 370 000 Kč

4 200 000 Kč

91 304 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Lumírova, Ostrava

4 790 000 Kč

4 720 000 Kč

70 448 Kč/m2

1...678...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 649 nemovitostí