Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

174 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Dr. M. Tyrše, Frýdek-Místek

4 950 000 Kč

4 850 000 Kč

65 541 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 649 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Čujkovova 2728/50a, Ostrava - Zábřeh

4 590 000 Kč

66 522 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2139 m²Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Lučina, okres Frýdek-Místek

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

2 146 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jaromíra Matuška 55/13, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 450 000 Kč

67 424 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7880 m²Prodej stavebního pozemku 7880 m²
Prodej stavebního pozemku 7880 m²
Prodej stavebního pozemku 7880 m²

Prodej stavebního pozemku 7880 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

4 900 000 Kč

622 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Biskupská, Ostrava

3 880 800 Kč

117 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Český Těšín, okres Karviná

3 324 546 Kč

87 488 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Hlavní třída, Poruba, Ostrava

3 490 000 Kč

3 390 000 Kč

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Komenského, Opava

4 990 000 Kč

4 500 000 Kč

65 217 Kč/m2

Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²

Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²

Malenovice, okres Frýdek-Místek

4 390 000 Kč

51 647 Kč/m2

1...789...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 649 nemovitostí