Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

136 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

6 350 000 Kč

27 137 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Vydmuchov, Karviná

5 900 000 Kč

5 750 000 Kč

32 303 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

U Kasperčoka, Havířov

6 300 000 Kč

5 900 000 Kč

23 790 Kč/m2

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Klímkova 1843/42, Ostrava - Slezská Ostrava

9 950 000 Kč

9 495 000 Kč

49 197 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 2348 m²Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí

6 299 999 Kč

2 683 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

5. května 903, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

5 900 000 Kč

79 730 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Bolatická, Kravaře

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Biskupská, Ostrava

6 670 944 Kč

131 060 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 75 m²Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²

Prodej bytu 4+kk 75 m²

29. dubna 252/19, Ostrava - Výškovice

5 730 000 Kč

76 400 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²

Nábřežní 1078/21, Nový Jičín

9 390 000 Kč

37 560 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
1...91011...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí