Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

135 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 215 m²Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²

Prodej domu 215 m²

Vladislava Vančury 343/43, Hlučín

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

5 700 000 Kč

30 645 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Chlebovická 319, Staříč

6 000 000 Kč

32 432 Kč/m2

Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²

Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²

Ostravská, Orlová

6 200 000 Kč

29 245 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 800 000 Kč

95 122 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Slezská, Opava

6 900 000 Kč

98 571 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 600 000 Kč

92 683 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 120 m²Prodej bytu 4+1 120 m²
Prodej bytu 4+1 120 m²
Prodej bytu 4+1 120 m²

Prodej bytu 4+1 120 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

5 900 000 Kč

5 490 000 Kč

45 750 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Hradec nad Moravicí, okres Opava

6 590 000 Kč

24 407 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Husova, Ostrava

6 900 000 Kč

102 985 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...101112...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí