Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

135 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²

Vodní důl, Vřesina

5 949 000 Kč

5 499 000 Kč

19 710 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 5+kk 174 m²Prodej bytu 5+kk 174 m²
Prodej bytu 5+kk 174 m²
Prodej bytu 5+kk 174 m²

Prodej bytu 5+kk 174 m²

Butovická 863, Studénka - Butovice

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

29 828 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Hlavní, Štěpánkovice

5 290 000 Kč

15 071 Kč/m2

Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

Pržno, Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

5 250 000 Kč

17 157 Kč/m2

Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Razová 240, Razová

8 900 000 Kč

7 495 000 Kč

16 293 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej bytu 4+kk 114 m²Prodej bytu 4+kk 114 m²
Prodej bytu 4+kk 114 m²
Prodej bytu 4+kk 114 m²

Prodej bytu 4+kk 114 m²

Joži Davida, Opava

6 250 000 Kč

5 970 000 Kč

52 368 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Joži Davida, Opava

6 250 000 Kč

5 970 000 Kč

52 368 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 83 m²Prodej bytu 4+kk 83 m²
Prodej bytu 4+kk 83 m²
Prodej bytu 4+kk 83 m²

Prodej bytu 4+kk 83 m²

Heřmánková, Ostrava

5 890 000 Kč

70 964 Kč/m2

Prodej domu 128 m²Prodej domu 128 m²
Prodej domu 128 m²
Prodej domu 128 m²

Prodej domu 128 m²

204, Štáblovice

6 800 000 Kč

6 600 000 Kč

51 563 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 81 m²Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²

Prodej bytu 2+1 81 m²

Zámecké nám. , Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

67 778 Kč/m2

1...121314

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí