Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

135 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Zálužné ev. č. 146, Vítkov

7 800 000 Kč

43 820 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 578 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Korunní 1024/28, Ostrava - Mariánské Hory

5 690 000 Kč

49 478 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1855 m²Prodej stavebního pozemku 1855 m²
Prodej stavebního pozemku 1855 m²
Prodej stavebního pozemku 1855 m²

Prodej stavebního pozemku 1855 m²

Vratimov, Ostrava-město

5 600 000 Kč

3 019 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1742 m²Prodej stavebního pozemku 1742 m²
Prodej stavebního pozemku 1742 m²
Prodej stavebního pozemku 1742 m²

Prodej stavebního pozemku 1742 m²

Skalice u Frýdku-Místku

6 079 580 Kč

3 490 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej stavebního pozemku 11624 m²Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Místek

10 990 000 Kč

9 000 000 Kč

774 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 6690 m²Prodej stavebního pozemku 6690 m²
Prodej stavebního pozemku 6690 m²
Prodej stavebního pozemku 6690 m²

Prodej stavebního pozemku 6690 m²

U Naplatek, Oldřišov

5 645 000 Kč

844 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 4+1 123 m²Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²

Prodej bytu 4+1 123 m²

Englišova, Opava

7 300 000 Kč

6 800 000 Kč

55 285 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 339 m²Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²

Prodej domu 339 m²

458, Baška

10 900 000 Kč

9 000 000 Kč

26 549 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Opavská 1207/46, Rýmařov

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Novodvorská, Kravaře

6 500 000 Kč

6 350 000 Kč

31 750 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 578 nemovitostí