Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

135 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Ostravská 666, Petřvald

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

32 378 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 578 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 239 m²Prodej domu 239 m²
Prodej domu 239 m²
Prodej domu 239 m²

Prodej domu 239 m²

97, Ženklava

5 990 000 Kč

5 900 000 Kč

24 686 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

7 890 000 Kč

7 300 000 Kč

63 478 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1776 m²Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Trojanovice, okres Nový Jičín

5 900 000 Kč

3 322 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

6 100 000 Kč

5 980 000 Kč

3 903 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 103 m²Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²

Prodej domu, pozemek 103 m²

Zámečnická, Příbor, Příbor

5 990 000 Kč

5 800 000 Kč

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Masarykovo nám. 1/1, Nový Jičín

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Čs. armády, Hlučín

5 290 000 Kč

77 794 Kč/m2

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Štáblovice, okres Opava

6 900 000 Kč

26 538 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Chlebičov, okres Opava

9 900 000 Kč

26 053 Kč/m2

1234...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 578 nemovitostí