Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

135 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²

Široká Niva 67, Široká Niva

5 900 000 Kč

26 941 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Bystřice, okres Frýdek-Místek

7 900 000 Kč

35 909 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Hornosušská, Havířov

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

41 333 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Libhošť 178, Libhošť

8 490 000 Kč

7 490 000 Kč

80 538 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

8 990 000 Kč

37 149 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

9 290 000 Kč

38 388 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 499 000 Kč

46 869 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50.6 m²Prodej bytu 2+kk 50.6 m²
Prodej bytu 2+kk 50.6 m²
Prodej bytu 2+kk 50.6 m²

Prodej bytu 2+kk 50.6 m²

Biskupská, Ostrava

6 940 192 Kč

137 158 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Biskupská, Ostrava

7 417 648 Kč

145 730 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54.2 m²Prodej bytu 2+kk 54.2 m²
Prodej bytu 2+kk 54.2 m²
Prodej bytu 2+kk 54.2 m²

Prodej bytu 2+kk 54.2 m²

Biskupská, Ostrava

6 373 920 Kč

117 600 Kč/m2

1...456...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 577 nemovitostí